יעלי כרמלי

הי, איזה כיף שבאת :-)

אני יעלי כרמלי, כותבת תוכן, מעצבת גרפית ועיתונאית.
 

מאחוריי כבר 20 שנה בתחום התקשורת כעיתונאית, יועצת תקשורת ואשת יחסי ציבור; ובשנים האחרונות אני משלבת שתי אהבות ותיקות שלי: כתיבה ועיצוב גרפי. הרבה פעמים שואלים אותי מה הקשר בין שתיהן. ובכן, שתיהן מספרות סיפור. כתיבה מעבירה את המסר במילים, ועיצוב גרפי - באופן ויזואלי.
 

יש לי גם בלוג בנושא תוכן לעסקים שממש שווה לכם לקרוא, במיוחד אם אתם בעלי עסק בעצמכם ורוצים להבין טוב יותר איך תוכן מעולה יכול להיות הכלי השיווקי הכי יעיל שלכם.

I'M AN ORIGINAL CATCHPHRASE

I’m a paragraph. Double click here or click Edit Text to add some text of your own or to change the font. This is the place for you to tell your site visitors a little bit about you and your services.

השכלה

יש לי תואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ותקשורת (שסיימתי בהצטיינות יתרה),
תואר שני ביישוב סכסוכים וניהול משא ומתן (ואפילו סיימתי את הלימודים לתואר שלישי באותו התחום, אבל לא את עבודת הדוקטורט שאולי אחזור אליה יום אחד).

תעודת מגשר/ת כללי/ת מאוניברסיטת ת"א.
תעודת עיצוב גרפי משנקר הנדסאים.

graduation-ceremony.jpg

ומה עוד?

אני גם כותבת מדריכים לטיולים בחו"ל, מרצה, מעצבת עוגות, תופרת, מצלמת ואמא. 

 

מאחוריי הרבה שנים בייעוץ תקשורת, שיווק וכתיבה עיתונאית, הייתי מורה פרטית ללשון, תרגמתי מאמרים אקדמיים מאנגלית, עודני מגשרת מוסמכת (שלא עוסקת בתחום כלל), ובטוח יש עוד משהו ששכחתי. 

בקיצור, לא משעמם לי.

יעלי כרמלי הרצאה על כתיבה שיווקית

הסיפור שמאחורי 'מלכת התוכן'

אי-שם בשנת 2011, כשעוד עבדתי במשרד יחסי ציבור, התחפשתי בפורים למלכת המדיה. הוותק שלי בתחום לצד הזיכרון המעולה (שאני מודה עליו מדי יום), הפכו אותי לאינדקס אנושי של התקשורת הישראלית. ידעתי מי עורך איזה מוסף, באיזה יום מתפרסם איזה מדור ואיך קוראים לכל מקומון שרואה אור בארץ. מאז אותו פורים דבק בי הכינוי מלכת המדיה, וכשעזבתי את תחום יחסי הציבור ופתחתי את העסק העצמאי שלי, הפכתי ברגע למלכת התוכן. יחד עם הביטוי השגור 'התוכן הוא מלך', אני פשוט הפכתי למלכה והאתר הזה הוא הממלכה שלי. ברוכים הבאים.